PEKOS                  Pohankova 19, 628 00 Brno - Líšeň (u kostela)    mob. : 608 235 550


PEKOS KRMIVA ZAHRÁDKÁŘSKÉ POTŘEBY CHOVATELSKÉ POTŘEBY DRŮBEŽ FOTOGALERIE KONTAKT

               Pohankova 19,  628 00 Brno - Líšeň (u kostela)       mob. : 608 235 550


CHOVATELSKÉ POTŘEBY


PSI A KOČKY

Naleznete u nás velký výběr zboží nejen pro psy a kočky. Nabízíme vše od klasických potřeb, jako jsou obojky, vodítka, postroje, náhubky, výcvikové pomůcky, misky, hřebeny a kartáče, pelíšky, boudičky, matrace, polštáře a tašky, domečky, oblečky, vesty, hřebeny, hračky, převozní klece a přepravky, škrábadla, odpočívadla, až po speciální ošetřující šampony, antiparazitika, atd. Nechybí samozřejmě ani výběr krmiv a pochutin, doplňky výživy, kosmetika (péče o srst, drápky), steliva, WC pro psy a kočky včetně jeho příslušenství apod.

TERARIJNÍ ZVÍŘATA

Nabízíme široký sortiment zboží pro terárijní zvířata, včetně terárií, terarijní techniku jejich vybavení a osvětlení, vytápění, UV lampy, teploměry, vlhkoměry, dekorace, fauna boxy, misky a krmítka, podestýlky a substráty, vitamínové preparáty, čističe, desinfekce apod.

AKVARISTIKA

V naši prodejně si přijdou na své i akvaristé. Nabízíme lepená akvária i kompletní příslušenství pro chov akvarijních rybiček, techniku a jejich vybavení, osvětlení, vytápění, čerpadla, filtry, vzduchovací technika, topítka do akvárií, teploměry, chemie do akvarií, umělé rostliny, desinfekční prostředky, síťky, atd.


RYBÁŘSKÉ POTŘEBY

Zakoupit si u nás můžete rybářské potřeby a vše, co potřebujete k Vašemu rybolovu – rybářské pruty, vlasce, háčky a jigové hlavičky, splávky, lanka, chemická světla, vidličky, umělé nástrahy, vláčecí nástrahy, čelovky, baterie, krmné směsi, nástrahy, olůvka, krmítka, zátěže, obratlíky, karabiny, podběráky, vezírky, praky, čeřeny, rybářská křesla a stoličky, masné červy, rousnice, hnojáky atd.

HLODAVCI

V naší nabídce potřeb pro hlodavce nechybí minerální kámen pro malé i velké hlodavce - doplňkové krmivo s obsahem hodnotných minerálů a vitamínů. Veškeré chovatelské příslušenství pro hlodavce, klece, boxy a voliéry s veškerým sortimentem příslušenství – domečky, napáječky, misky, krmítka, jesličky pro králíky, stelivo a podestýlky, houpačky, budky, koupelny, hračky, dekorace atd.

HOSPODÁŘSKÁ ZVÍŘATA

Dále nabízíme velký výběr potřeb pro chovatele hospodářských zvířat, drobno chovatele a hobby chovatele slepic, nosnic, brojlerů a také jiné drůbeže - krmítka a zásobní krmítka pro drůbež, kroužky na označování drůbeže, napáječky pro králíky, jesle na seno a misky na krmivo.

Také si u nás můžete zakoupit odbornou literaturu.